Hakkımızda

İç piyasada son kullanıcıya metal dedektörü, güvenlik dedektörleri, endüstriyel dedektörler temin etmek amaçı ile 2004 Yılında kurulmuştur. Her geçen gün iç piyasada müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz ve eksiksiz yerine getirmiştir.

Gelişen ve Büyüyen Türkiye ekonomisinde önemli bir yer sahibi olan lidya dedektör ‘ de faliyet alanlarını  genişleterek kurumsal bir çok firma ile ortak pazardaki yerini almıştır. Türkiye’de  bir çok Belediye, kamu kurumlar ve resmi daireler ile çözüm odaklı projeler oluşturmaya başarmıştır.

Kuruluş amaç olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için yurt dışı odaklı projeler geliştirerek yurt içerisinde üretilen bir çok ürünü yurt dışına pazarlamıştır.
Bu bağlamda türkiye’nin ve dünyanın en büyük dedektör üreticilerinin türkiye temsilciliğini yapmaktadır. temsilcisi olduğumuz bağzı dedektör üreticileri ; Minelab Metal Detectors, Coiltek Optimising Discovery, Pimax Detectors tecnologies , Deepges Metal Detectors , Blısstool Metal Detectors, Spartan Metal Detectors, C.scope Metal Detectors, Tesoro Metal Detectors. v.s

ARGE Çalışmaları ile güvenlik sektöründe büyük ihtiyaç haliye gelen araç altı kontrol sistemleri geliştirerek kurum ve kuruluşların kulanımına sunmuştur.

Türkiye’de ve Dünya’ da kişi kurum ve kuruluşlardan aldığı güç ile her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gereken ihtiyaçları anında temin ve tedarik etmektedir.